jQuery MatchHeight Views (1.0.4) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Settings
hr: Postavke

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
hr: Prikaži pogled kao stranicu, s URL i izborničkim vezama.

en: Display the view as a block.
hr: Prikaži pogled unutar bloka.
