jQuery MatchHeight Views (1.0.4) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Settings
hu: Beállítások

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: other
hu: egyéb

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
hu: Megjeleníti a nézetet, mint egy oldal, webcímmel és menühivatkozásokkal.

en: Display the view as a block.
hu: Nézet megjelenítése blokként.
