jQuery MatchHeight Views (1.0.4) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
