jQuery MatchHeight Views (1.0.4) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Settings
nl: Instellingen

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
nl: Toon het overzicht als een pagina, met een URL en menulinks.

en: Display the view as a block.
nl: Het overzicht als een blok weergeven.
