jQuery MatchHeight Views (1.0.4) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Block
ta: பெட்டி

en: Page
ta: பக்கம்
