jQuery MatchHeight Views (1.0.4) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Page
te: పేజీ
