jQuery minicolors (2.1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Field
ast: Campu

en: Default
ast: Predefiníu

en: Format
ast: Formatu

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Installed
ast: Instaláu
