jQuery minicolors (2.1.0) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Position
bo: གནས་ས

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Top left
bo: གཡོན་འགོ

en: Top right
bo: གཡས་འགོ

en: Bottom right
bo: གཡས་འོག

en: Bottom left
bo: གཡོན་འོག

en: Uppercase
bo: ཆེ་བྲིས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Lowercase
bo: ཆུང་བྲིས
