jQuery minicolors (2.1.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Field
eu: Eremua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Format
eu: Formatua

en: Theme
eu: Tema

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Position
eu: Kokapena

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Top left
eu: Goian ezkerrean

en: Top right
eu: Goian eskuinean

en: Bottom right
eu: Behean eskuinean

en: Bottom left
eu: Behean ezkerrean

en: About
eu: (r)i buruz
