jQuery minicolors (2.1.0) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Field
fi: Kenttä

en: Default
fi: Oletus

en: Format
fi: Muoto

en: Theme
fi: Teema

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Inline
fi: Avoin

en: Position
fi: Sijoitus

en: Installed
fi: Asennettu

en: Top left
fi: Vasemmalla ylhäällä

en: Top right
fi: Oikealla ylhäällä

en: Bottom right
fi: Alhaalla oikealla

en: Bottom left
fi: Alhaalla vasemmalla

en: Uppercase
fi: Muunna isoiksi kirjaimiksi

en: About
fi: Tietoja

en: Opacity
fi: Läpinäkyvyys

en: Lowercase
fi: Muunna pieniksi kirjaimiksi

en: Placeholder: @placeholder
fi: Kirjanmerkki: @placeholder

en: Textfield size: @size
fi: Tekstikentän koko: @size
