jQuery minicolors (2.1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Top left
gu: ઉપર ડાબી બાજુ

en: Top right
gu: ઉપર જમણું બાજુ

en: About
gu: વિશે
