jQuery minicolors (2.1.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Brightness
kn: ಪ್ರಕಾಶಮಾನ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Control
kn: ನಿಯಂತ್ರಣ
