jQuery minicolors (2.1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Format
th: รูปแบบ

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: About
th: เกี่ยวกับ
