jQuery minicolors (2.1.1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Field
el: Πεδίο

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Format
el: Μορφή

en: Theme
el: Θέμα

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: Position
el: Θέση

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Top left
el: Πάνω αριστερά

en: Top right
el: Πάνω δεξιά

en: Bottom right
el: Κάτω δεξιά

en: Bottom left
el: Κάτω αριστερά

en: About
el: Περί

en: Placeholder: @placeholder
el: Σύμβολο κράτησης θέσης: @placeholder

en: Textfield size: @size
el: Μέγεθος πεδίου κειμένου: @size
