jQuery minicolors (2.1.1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Field
et: Väli

en: Default
et: Vaikimisi

en: Format
et: Vorming

en: Theme
et: Teema

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Inline
et: Samal real

en: Position
et: Asukoht

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Top right
et: Ülemine parem

en: Bottom right
et: All paremal

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: About
et: Programmist

en: Textfield size: @size
et: Tekstivälja suurus: @size
