jQuery minicolors (2.1.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Field
hy: Դաշտ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Installed
hy: Տեղադրված
