jQuery minicolors (2.1.1) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Field
ja: フィールド

en: Default
ja: デフォルト

en: Format
ja: フォーマット

en: Theme
ja: テーマ

en: Keywords
ja: キーワード

en: Inline
ja: インライン

en: Position
ja: ポジション

en: Show speed
ja: 表示速度

en: Not Installed
ja: 未インストール

en: Installed
ja: インストール済み

en: Top left
ja: 左上

en: Top right
ja: 右上

en: Bottom right
ja: ボトム 右

en: Bottom left
ja: ボトム 左

en: Uppercase
ja: 大文字

en: About
ja: アバウト

en: Control
ja: コントロール

en: Lowercase
ja: 小文字

en: Format: @format
ja: フォーマット: @format

en: Placeholder: @placeholder
ja: プレースホルダー: @placeholder

en: Textfield size: @size
ja: テキストフィールドサイズ: @size
