jQuery minicolors (2.1.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Field
mn: Талбар

en: Default
mn: Анхны утга

en: Format
mn: Бүтэц

en: Theme
mn: Загвар

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг
