jQuery minicolors (2.1.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Format
mr: रचना

en: Inline
mr: आतील

en: Position
mr: स्थान

en: Top left
mr: वरील डावे

en: Top right
mr: वरील उजवे

en: Bottom right
mr: खालील उजवे

en: Bottom left
mr: खालील डावे
