jQuery minicolors (2.1.1) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Field
nl: Veld

en: Default
nl: Standaard

en: Format
nl: Opmaak

en: Theme
nl: Thema

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Position
nl: Positie

en: Animation Speed
nl: Animatiesnelheid

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Top left
nl: Linksboven

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: Bottom right
nl: Rechtsonder

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: Brightness
nl: Helderheid

en: Uppercase
nl: Hoofdletter

en: About
nl: Over

en: Opacity
nl: Ondoorzichtigheid

en: Control
nl: Beheer

en: Lowercase
nl: Kleine letter

en: Format: @format
nl: Opmaak: @format

en: Placeholder: @placeholder
nl: Plaatshouder: @placeholder

en: Textfield size: @size
nl: Tekstveldgrootte: @size
