jQuery minicolors (2.1.1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Field
sv: Fält

en: Default
sv: Förvald

en: Theme
sv: Tema

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Inline
sv: Löpande

en: Show speed
sv: Visningshastighet

en: Not Installed
sv: Inte installerad

en: Installed
sv: Installerad

en: Top left
sv: Längst upp till vänster

en: Top right
sv: Längst upp till höger

en: Bottom right
sv: Längst ned till höger

en: Bottom left
sv: Längst ned till vänster

en: Brightness
sv: Ljusstyrka

en: Uppercase
sv: Versaler

en: About
sv: Om

en: Opacity
sv: Opacitet

en: Control
sv: Kontroll

en: Lowercase
sv: Gemener

en: Placeholder: @placeholder
sv: Platshållare: @placeholder

en: Textfield size: @size
sv: Storlek på textfält: @size
