jQuery minicolors (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Default
am: ነባሪ

en: Custom
am: ብጁ

en: Position
am: ቦታ

en: Top left
am: ከላይ በስተግራ

en: Top right
am: ከላይ በስተቀኝ

en: Bottom right
am: ከታች በስተቀኝ

en: Bottom left
am: ከታች በስተግራ
