jQuery minicolors (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Default
de: Standard

en: Keywords
de: Schlüsselwörter

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Show speed
de: Geschwindigkeit anzeigen

en: Animation Speed
de: Animationsgeschwindigkeit

en: Not Installed
de: nicht installiert

en: Installed
de: Installiert

en: Top left
de: Oben links

en: Top right
de: Oben rechts

en: Bottom right
de: Unten rechts

en: Bottom left
de: Unten links

en: Brightness
de: Helligkeit

en: Uppercase
de: Großbuchstaben

en: About
de: Über

en: Opacity
de: Deckkraft

en: Control
de: Steuerung

en: Lowercase
de: Kleinbuchstaben

en: Hexadecimal
de: Hexadezimal

en: Placeholder: @placeholder
de: Platzhalter: @placeholder

en: Textfield size: !size
de: Größe des Textfeldes: !size

en: Saturation
de: Sättigung
