jQuery minicolors (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Default
fr: Par défaut

en: Theme
fr: Thème

en: Keywords
fr: Mots-clés

en: Inline
fr: En ligne

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Animation Speed
fr: Vitesse de l'animation

en: Not Installed
fr: Non installé

en: Installed
fr: Installé

en: Top left
fr: Haut gauche

en: Top right
fr: Haut droit

en: Bottom right
fr: Bas droit

en: Bottom left
fr: Bas gauche

en: Brightness
fr: Luminosité

en: Uppercase
fr: Majuscule

en: About
fr: À propos

en: Opacity
fr: Opacité

en: Format: !format
fr: Format : !format

en: Control
fr: Contrôle

en: Lowercase
fr: Minuscules

en: Placeholder: @placeholder
fr: Placeholder : @placeholder

en: Textfield size: !size
fr: Taille du champ texte : !size

en: Wheel
fr: Roue

en: Hide speed
fr: Masquer la vitesse
