jQuery minicolors (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Format
is: Stílsnið

en: Theme
is: Þema

en: Keywords
is: Lykilorð

en: Inline
is: Innfellt

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Position
is: Staðsetning

en: Uppercase
is: Hástafa

en: About
is: Um
