jQuery minicolors (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Default
lt: Numatytasis

en: Format
lt: Formatas

en: Theme
lt: Tema

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Custom
lt: Savitas

en: Position
lt: Pozicija

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Uppercase
lt: Didžiosios raidės

en: About
lt: Apie

en: Lowercase
lt: Mažosios raidės

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder

en: Textfield size: !size
lt: Tekstinio laukelio dydis: !size
