jQuery minicolors (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Default
oc: Per defaut

en: Theme
oc: Tèma

en: Keywords
oc: Mots claus

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: Custom
oc: Personalizat

en: Position
oc: Posicion

en: Not Installed
oc: Pas installat

en: Installed
oc: Installat

en: Uppercase
oc: Majuscula

en: About
oc: A prepaus

en: Lowercase
oc: Minusculas
