jQuery minicolors (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Format
ku: فۆرمات

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: About
ku: دەربارە
