jQuery minicolors (8.x-1.1) - en to no translation catalogue (15 entries)

en: Default
no: Standard

en: Theme
no: Utseendemal

en: Keywords
no: Nøkkelord

en: Inline
no: Integrert

en: Custom
no: Tilpasset

en: Position
no: Posisjon

en: Animation Speed
no: Animasjonshastighet

en: Installed
no: Installert

en: Top left
no: Øverst til venstre

en: Top right
no: Øverst til høyre

en: Bottom right
no: Nederst til høyre

en: Bottom left
no: Nederst til venstre

en: About
no: Om

en: Placeholder: @placeholder
no: Plassholder: @placeholder

en: Textfield size: @size
no: Størrelse på tekstfelt: @size
