jQuery minicolors (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Default
ps: تلواله

en: Format
ps: بڼه

en: Theme
ps: ویینه

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: Inline
ps: ننليكى

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Position
ps: ځاى

en: Installed
ps: لګول شوي

en: Bottom right
ps: لاندې ښی

en: Bottom left
ps: لاندې کيڼ

en: About
ps: په اړه
