jQuery minicolors (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Default
bg: По подразбиране

en: Format
bg: Формат

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Inline
bg: В една линия

en: Custom
bg: Персонализиран
