jQuery minicolors (8.x-1.2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত

en: About
bn: সম্পর্কে
