jQuery minicolors (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Default
sl: Privzeto

en: Format
sl: Oblika

en: Theme
sl: Tema

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Inline
sl: V vrstici

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Position
sl: Položaj

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Bottom left
sl: Spodaj levo

en: About
sl: O modulu
