jQuery minicolors (8.x-1.3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Field
cy: Maes

en: Default
cy: Diofyn

en: Format
cy: Fformat

en: Theme
cy: Thema

en: Keywords
cy: Geiriau allweddol

en: Position
cy: Lleoliad
