jQuery minicolors (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Format
be: Фармат

en: Theme
be: Тэма

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Inline
be: Убудаваны

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Installed
be: Усталявана

en: About
be: Аб

en: Textfield size: !size
be: Памер тэкставага поля: !size
