jQuery minicolors (8.x-1.4) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Field
pt: Campo

en: Default
pt: Predefinido

en: Format
pt: Formato

en: Theme
pt: Tema

en: Keywords
pt: Palavras-chave

en: Inline
pt: Em linha

en: Position
pt: Posição

en: Installed
pt: Instalado

en: Top left
pt: Superior esquerdo

en: Top right
pt: Superior direito

en: Bottom right
pt: Inferior direito

en: Bottom left
pt: Inferior esquerdo

en: About
pt: Sobre

en: Textfield size: @size
pt: Tamanho do campo de texto: @size
