jQuery minicolors (8.x-1.4) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Field
sk: Pole

en: Default
sk: Predvolené

en: Format
sk: Formát

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Inline
sk: V riadku

en: Position
sk: Pozícia

en: Not Installed
sk: Nie je nainštalované

en: Installed
sk: Inštalované

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Top right
sk: Vpravo hore

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: About
sk: Informácie o

en: Format: @format
sk: Formát: @format

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder

en: Textfield size: @size
sk: Veľkosť textového poľa: @size
