JS Cloudimage 360 View Image Formatter (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Image style
be: Стыль выявы

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style
