JS Cloudimage 360 View Image Formatter (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Custom
cs: Vlastní

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style
