JS Cloudimage 360 View Image Formatter (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Original image
et: Algne pilt

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Image field display format settings
et: Pildivälja näitamise formaadi seaded
