JS Cloudimage 360 View Image Formatter (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Custom
fa: سفارشی

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: Link image to
fa: تصویرا را پیوند بده

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style
