JS Cloudimage 360 View Image Formatter (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Custom
jv: Kostum

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style
