JS Cloudimage 360 View Image Formatter (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Custom
sv: Anpassad

en: Original image
sv: Originalbild

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: Link image to
sv: Länka bild till

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style
