JS Cloudimage 360 View Image Formatter (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Custom
tr: Özel

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Image style
tr: Resim stili

en: Link image to
tr: Resmin bağlanacağı yer

en: Image style: @style
tr: Resim stili: @style

en: Image field display format settings
tr: Görsel alanı gösterme biçimi ayarları
