JS Cloudimage 360 View Image Formatter (1.0.0-beta2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Original image
hi: मूल छवि

en: Image style
hi: छवि शैली

en: Link image to
hi: छवि को संबद्ध(लिंक) करे

en: Image style: @style
hi: छवि शैली: @style
