JS Cloudimage 360 View Image Formatter (1.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Custom
hu: Egyéni

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Image style
hu: Képstílus

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: Image field display format settings
hu: Képet tartalmazó mező megjelenítési formátumának beállításai
