JS Cloudimage 360 View Image Formatter (1.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Image style
lv: Attēla stils

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style
