JS Cloudimage 360 View Image Formatter (1.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Custom
ru: Собственная

en: Original image
ru: Оригинальное изображение

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: Link image to
ru: Изображение как ссылка на

en: Image style: @style
ru: Стиль изображения: @style

en: Image field display format settings
ru: Настройки формата отображения поля изображения

en: Image loading settings
ru: Настройки загрузки изображений

en: Loading attribute
ru: Атрибут загрузки
