JS Cloudimage 360 View Image Formatter (1.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style
