JS Cloudimage 360 View Image Formatter (1.0.0-beta2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: Link image to
vi: Liên kết ảnh tới

en: Image style: @style
vi: Kiểu dáng ảnh: @style
